Demokrasi nöbetine katılan Vali Deniz;
4 polis tutuklandı
Yatırımcı için 2 bin dönüm arsa
Zabıta ekiplerinden örnek davranış
Karakter boyutu :12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
 Kuran ziyafeti
Kur'an ziyafeti
26 Haziran 2016 Pazar
Kur'an ziyafeti

 

Kur'an Nesli Platformu tarafından düzenlenen 'Kur'an Ziyafeti' programı katılımcıları adeta mest etti.

Gültepe Su Parkı'nda düzenlenen programda Hafız Şeyh Munir Abdulcevad ile Hafız Şeyh Muhammed Necib'in Kur'an tilaveti katılımcıları mest etti.

Programa katılanlara gül suyu ikram edildi. 'Kur'an Ziyafeti' öncesi Kur'an Nesli Platformu Başkanı Mehmet Ali Altun bir konuşma yaptı.

kuran-ziyafeti-(5).jpg

"Kur'an insanların karanlık gecelerini gündüze kara kışlarını bahara çeviren ve sönmeyen manevi bir güneştir." Diyen Altun, şunları kaydetti: "Kur'an nesiller eskidikçe kendisi yenilenen asırlar gittikçe güzelliğinden ve heybetinden hiçbir şey kaybetmeyen ilahi bir kitaptır. Yer yüzünde adaletin ve emniyetin asayiş ve huzurun tesisi ve teminatı, Kur'an-ı Azimüşşan ve onu pratize eden, hayatında görüntüleyen sevgili peygamberimiz  Hz. Muhammed'in (sav) sünnet-i seniyesidir. Özellikle çağdaş zalimlerin zulümleri altında inleyen ve manevi depremlerle sarsılan, gittikçe değerlerinden uzaklaşan insanlık her zamankinden daha çok Kur'an-ı Kerim'in mutlak adaletine muhtaçtır."

Programda bir birinden güzel sesleriyle Kur'an-ı Kerim okuyan Şeyh Munir Abdulcevad ile Hafız Şeyh Muhammed Necib dinleyicileri adeta mest etti. Program Hafız Yusuf Yalçınkaya'nın yaptığı dua ile son buldu. (ilkha)

Bu haber toplam 868 defa okunmuştur


FOTO GALERİ
GAZETEMİZ
RÖPORTAJ