Demokrasi nöbetine katılan Vali Deniz;
4 polis tutuklandı
Yatırımcı için 2 bin dönüm arsa
Zabıta ekiplerinden örnek davranış
Karakter boyutu :12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
 Sorunu çözün yoksa yetkiyi ben alırım
"Sorunu çözün yoksa yetkiyi ben alırım"
21 Temmuz 2016 Perşembe
"Sorunu çözün yoksa yetkiyi ben alırım"

 

12 Temmuz 2016 tarihinde Batman Postası Gazetesi'nin gündeme getirdiği 200 yataklı hastane sorunu ile ilgili Vali Ahmet Deniz son sözü söyledi.

Vali Deniz kurumların bu sorunu kendi aralarında en kısa sürede çözmesini isteyerek; "aksi takdirde tüm yetkiyi ben alırım, bakanlıkla irtibata geçip bizzat ben ilgilenirim" dedi.

VALİ DENİZ KONUYA DEĞİNDİ

Yeni güney çevreyolu üzerinde 80 dönümlük arsa üzerine yapılması planlanan 200 yataklı Devlet Hastanesi'nin arsa sorununu gündeme getirmiştik. Vali Deniz dün İl Koordinasyon Kurulu toplantısında konuya değindi.

EKMEN KONU HAKKINDA BİLGİ VERDİ

Belediye Başkan Yardımcısı İdris Ekmen konu hakkında bilgi verdi. Ekmen yatırımlara özellikle hastaneye karşı olmadıklarını ancak tahsis edilen arsanın hastane için uygun olmadığını belirtti.

"BU İŞİ ÇÖZELİM"

Vali Deniz ise belediyenin bu konunun mecliste tekrar alınmasını isteyerek; "Hastane yapılmasının mahsuru yok. Para var, kaynak var. Bu işi çözelim. Zaman kaybetme tahammülümüz yok. Kamu kurumları tarafından bu sorun çözülmezse bakanlıktan çözeceğiz. Vatandaş beklemez, en kısa sürede çözün bu sorunu" dedi.

Bu haber toplam 1570 defa okunmuştur


FOTO GALERİ
GAZETEMİZ
RÖPORTAJ