Demokrasi nöbetine katılan Vali Deniz;
4 polis tutuklandı
Yatırımcı için 2 bin dönüm arsa
Zabıta ekiplerinden örnek davranış
Karakter boyutu :12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
100 BİN ÖĞRENCİYE 1 TİŞÖRT 1 KİTAP
100 BİN ÖĞRENCİYE 1 TİŞÖRT 1 KİTAP
19 Haziran 2016 Pazar
100 BİN ÖĞRENCİYE 1 TİŞÖRT 1 KİTAP

 

"Karanlığa Bir Işık da Sen Yak" kitap kampanyasını yürüten Real Konak Hotel Genel Koordinatörü Hüseyin Aslan 24 bin kitap ve 196 kütüphane oluşturdu.

Aslan yaptığı açıklamada; "Karanlığa bir ışık da sen kitap projesinde 24 bin kitap ve 196 kütüphane oluşturduk. Karanlığa bir ışık da sen yak projesinde Güneydoğu Anadolu Bölgesi il ve ilçe yollarında, köylere kadar ulaşmanın ve oradaki öğrenci kardeşlerimizi güldürmenin mutluluğunu yaşadık.

real-konak-otelden-anlamli-kampanya-(4).jpg

Bir çocuğun gülümsemesinden daha değerli ne olabilir ki?  Bu kampanya kapsamında 100 bin öğrenciye 1 kitap ve 1 tişört kampanyamıza herkesi davet ediyoruz!

Bu tür sosyal yardımlaşma hizmetleri, bireylerin bir birine karşı sevgi ve saygı duygularını pekiştirir. Herkesin böyle yardım faaliyetlerini örnek almasını, ihtiyacı olan öğrencilere yardımcı olmalarını temenni ediyoruz. Bir turizmci olarak da otel işletmenin sadece para kazanmadan ibret olmadığını, öğrencilerimizin her türlü ihtiyaçlarını karşılamanın gayreti içerisindeyiz. Öğrencilerimizden de tek isteğimiz çok çalışmaları, ailelerine ve topluma faydalı olabilecek makamlara gelmeleridir. Unutmayalım ki samimiyet ve ihlas ile yoğurulan düşünce bizi her zaman doğruya götürecektir. Bu bayramda bir öğrenciye bir tişört ve bir kitap kampanyasına katıl  mutlu et minik yavrularımızı" dedi. Kampanyaya destek vermek isteyen 05342833260 nolu telefonla Aslan'a ulaşabilirler.

Bu haber toplam 911 defa okunmuştur


FOTO GALERİ
GAZETEMİZ
RÖPORTAJ