Demokrasi nöbetine katılan Vali Deniz;
4 polis tutuklandı
Yatırımcı için 2 bin dönüm arsa
Zabıta ekiplerinden örnek davranış
Karakter boyutu :12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
Abone sayısı 34 bine ulaştı
Abone sayısı 34 bine ulaştı
11 Temmuz 2016 Pazartesi
Abone sayısı 34 bine ulaştı

Batman'ın tamamı doğalgaza kavuşacak

 

Batman'ın büyük bir bölümünü doğalgaza kavuşturan SİBADAŞ kenar mahallere girdi. Bölge Müdürü Mustafa yardımcı, "Batman'ın her mahallesine doğalgaz girecek" dedi.

6 MAHALLE DAHA DOĞALGAZA KAVUŞUYOR

Raman, Sağlık, Yeni Mahalle, Cumhuriyet, Şirinevler ve Meydan mahallelerinde doğalgaz çalışmaları başlarken bu sezon bitirilmesi planlanıyor. Batmanlılar doğalgaza rağbet gösterirken SİBADAŞ da çalışmalarını hızlandırarak her mahalleye ulaşmaya çalışıyor.

ABONEDE MÜTHİŞ ARTIŞ

Abone sayısının 34 bin 40'a ulaştığı Batman genelinde her geçen gün abone sayısında artış yaşanıyor. 5 yıllık süreçte şehri besleyen 1 tane RMS-A istasyonu,18.6 km çelik hat, 8 adet bölge regülatörü 275 km polietilen hat imalatına ek olarak Tüpraş ve TP gibi sanayi kuruluşlarına da müşteri istasyonlarının yapıldığını belirten Yardımcı; "Bu süreçte  Gültepe, Belde,  Çamlıtepe, Tilmerç,  Gap, Kültür, Fatih, Şafak, Pınarbaşı, Pazaryeri, Bahçelievler, Yavuz Selim, Bağlar, Körük ve Ziya Gökalp mahallerine gaz verildi ve bu mahallelerde 4868 adet servis kutusu montajı yapıldı.  Yapılan imalatlarla yaklaşık 55.000 konutun önüne gaz arzı sağlandı. Şu ana kadar Batman'da gerçekleşen abonelik sayısı 34 bin 40 olup bunların 30.000 adedi sözleşmelerini yapıp doğal gaz kullanmaya başladı" dedi. (Bulut Kutlu)

Bu haber toplam 1190 defa okunmuştur


FOTO GALERİ
GAZETEMİZ
RÖPORTAJ