Demokrasi nöbetine katılan Vali Deniz;
4 polis tutuklandı
Yatırımcı için 2 bin dönüm arsa
Zabıta ekiplerinden örnek davranış
Karakter boyutu :12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
Alanyadan birlik mesajı
Alanya'dan birlik mesajı
21 Haziran 2016 Salı
Alanya'dan birlik mesajı

 

 

 

Alanya Doğu ve Güneydoğu Anadolu İşadamları Derneği Başkanlığı önceki gün Alanya Goldcity Hotel'de iftar yemeği düzenledi. Yemeğin onur konuğu Alanya Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven burada yaptığı konuşmada tüm Türkiye'ye birlik mesajı verdi.

img_9830.jpg

Gazetemiz Sahibi M. Kemal Çelik'inde katıldığı iftar yemeğinde bir konuşma yapan hemşehrimiz Alanya Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven; "Alanya'da 81 vilayetten ve 79 ülkeden insanların huzur içinde bir arada yaşadığını" belirtti.

 "ALANYA'DA İNSANLAR HOŞGÖRÜ VE HUZUR İÇİNDE BİR ARADA YAŞIYOR"

Kaymakam Dr. Tanrıseven konuşmasının devamında; "Güzel bir birliktelikte sizlerle bir arada olmak beni çok mutlu ediyor. Farklı illerden, farklı coğrafyalardan, farklı ülkelerden, farklı dillerden ve dinlerden insanların hoşgörü ve huzur içinde yaşadığı Alanya'da bu güzel tabloyu muhafaza etmek, muhafazasına katkıda bulunmak bizlerin görevidir. Alanya'mızın huzur ve güven ortamında olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Alanya'da yaşayan insanlar birbirlerine karşı saygılı çalışmakta ve duygularını saygı içerisinde paylaşmaktadırlar. Alanya'da bulunan dernekler ve sivil toplum kuruluşları Alanya için el birliği içerisinde çalışmaktadırlar" ifadelerini kullandı.

img_9785.jpg

"BİRLİK BERABERLİĞİN DAİM OLSUN"

Daha sonra kürsüye gelen Alanya Doğu ve Güneydoğu Anadolu İşadamları Derneği Başkanı Seyithan Aladağ'da yaptığı konuşmasında katılımcılara teşekkür ederek, birlik beraberliğin daim olması temennisinde bulundu.

İftar yemeğine Alanya Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven'in yanı sıra, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Er, Alanya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Ali Dim, Alanyaspor Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu, Daire Amirleri, Alanya Doğu ve Güneydoğu Anadolu İş Adamları Dernek Başkan Yardımcıları Enver Aslan, Ahmet Adıgüzel, İzzet Demirhan ile çok sayıda esnaf ve iş adamı katıldı.  İftar yemeği son derece samimi bir havada geçti. (Haber Merkezi)

img_9789.jpg

img_9807.jpg

Bu haber toplam 1254 defa okunmuştur
Haberi Paylaş : GoogleGoogle, YahooYahoo, FacebookFacebook, DiggDigg, Del.icio.usDel.icio.us
Süper kaymakam
 // Abdullah batman
Geleceğin valisinin başarılarının devamını dileriz....
21 Haziran 2016 Salı 21:25


FOTO GALERİ
GAZETEMİZ
RÖPORTAJ