Demokrasi nöbetine katılan Vali Deniz;
4 polis tutuklandı
Yatırımcı için 2 bin dönüm arsa
Zabıta ekiplerinden örnek davranış
Karakter boyutu :12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
Bu takım şehir takımıdır
"Bu takım şehir takımıdır"
30 Haziran 2016 Perşembe
"Bu takım şehir takımıdır"

 

 

Petrolspor'u özetleyen Vali Deniz;

 

Vali Ahmet Deniz dün Petrolspor'la ilgili olarak yaptığı açıklamasında; "Petrolspor şehir takımıdır, 15 bin kişilik modern şehir stadımız yapılıyor, bu yatırımın aktif hale getirilmesi için Petrolspor'a mutlaka destek verilmelidir" dedi.

Petrolspor için gereken her türlü çabayı göstereceği konusunda Batman spor kamuoyuna söz verdiğini açıklayan Vali Deniz; "Batman'ı gezdim dolaştım, çok iyi bir altyapımız ve iyi bir gençlik potansiyelimiz var. Bölgede çok az olan olimpik yüzme havuzumuz, havuzlar, futbol, basketbol sahaları ve tenis kortları. Ayrıca 15 bin kişilik yeni şehir stadınız da yapılıyor ve bitmek üzere. Tüm bu potansiyeli iyi değerlendirip, gençliğimizin hizmetine sunmalıyız. Petrolspor' da bunun için bir araç olmalı. TP bu konuda gençlik altyapısı ile futbola bir çok sporcu kazandırıyor. Ayrıca Batmanlı gençlere daha çok şans verip, takımın iskeletini Batmanlı sporculardan oluşturmak gerek, bunlar çimento vazifesi görmekteler. Ayrıca Petrolspor'un tüm masraflarını ve tüm yükünü bir kişiye yüklemek yanlış olur. Bu konuda gereken istişareleri mutlaka yapacağım ve Petrolspor'a gereken desteklerin verilmesi hususunda mutlaka öncülük yapılmalıdır. Çünkü bu takım şehir takımıdır ve herkes sahip çıkmalıdır. Petrolspor TP'den ayrılmış ama bu takımdan da kendini tamamen soyutlaması yanlış olur. Bu konuda da sayın Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Berat Albayrak'te gerekli talimatları verdi. İşadamları ve Batmanlılar olarak Petrolspor için ellerinden ne geliyorsa yapmalıdırlar, bu konuda öncülük ve koordine görevini de seve-seve yapmaya hazırız." dedi.

"EN BÜYÜK PRENSİBİM TRİBÜNDÜR"

Trübün olayını da değinen Vali deniz; Benim en büyük prensibim tribündür. Tribünlerde küfür ve şiddet asla ve asla olmamalıdır. Bu konuda çok hassas olduğum da ifade etmek isterim." ifadelerini kullandı. (Turhan kartal) 

Bu haber toplam 721 defa okunmuştur


FOTO GALERİ
GAZETEMİZ
RÖPORTAJ