Demokrasi nöbetine katılan Vali Deniz;
4 polis tutuklandı
Yatırımcı için 2 bin dönüm arsa
Zabıta ekiplerinden örnek davranış
Karakter boyutu :12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
Dart Antrenörleri belgelerini aldı
Dart Antrenörleri belgelerini aldı
12 Temmuz 2016 Salı
Dart Antrenörleri belgelerini aldı

 

  Eğitim sonrası dart antrenörlük belgesi almaya hak kazanan 35 antrenöre antrenörlük belgeleri verildi.

  Batman Spor Akademisinde düzenlenen törenle35 antrenöre antrenörlük belgesini Türkiye WUSHU Federasyonu Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Abdulaziz Velioğlu ve Dart Federasyonu Batman İl Temsilcisi Ömer Durmaz verdi.

  Dart spor dalı ilimizde artık aktif diyen, Bocce Bowling Dart Federasyonu Batman İl Temsilcisi Ömer Durmaz; "Bu gün 35 antrenör arkadaşımız belgelerini vermenin mutluluğu içindeyiz. İlk hedeflerimiz arasında Bocce Bowling Dart branş sporunu,  ilk,  orta ve liselerde başta olmak üzere üniversitede aktif hale getirerek.  İnşallah kısa bir süre içinde Batmanın her köşesinde her yaş grubunun bulunduğu faal bir branş haline getireceğiz. Çalışmalarımızda desteklerini esirgemeyen Türkiye WUSHU Federasyonu Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Abdulaziz Velioğlu'na teşekkür ederim" dedi.

  Dart Antrenörlük kursuna ev sahipliği yapan Velioğlu yaptığı kısa açıklamada; "Daha öncede her fırsatta söylediğimiz gibi Batman'ın sporda başarıyı yakalaması ve gençlerimizin sporla buluşması için yapılacak her türlü çalışmaya bu güne kadar katkı sunduğumuz gibi bundan sonrada katkı sunmaya devam edeceğiz. Bu gün antrenörlük belgesi alan 35 antrenör arkadaşımız diğer antrenör arkadaşlarla dart sporunun Batman'da daha geniş kitleye ulaşmasına katkı sağlayacaklar. Ben tüm antrenör arkadaşlara çalışmalarında başarılar diliyorum " diye konuştu. Haber bülteni

Bu haber toplam 602 defa okunmuştur


FOTO GALERİ
GAZETEMİZ
RÖPORTAJ