Demokrasi nöbetine katılan Vali Deniz;
4 polis tutuklandı
Yatırımcı için 2 bin dönüm arsa
Zabıta ekiplerinden örnek davranış
Karakter boyutu :12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
Emekliler TOKİye sıkı güvenlik
Emekliler TOKİ'ye sıkı güvenlik
17 Haziran 2016 Cuma
Emekliler TOKİ'ye sıkı güvenlik

 

    1472 konutlu emekliler TOKİ yerleşkesinde güvenlik üst düzeye çıkarılması için çalışmalar başladı. Emekliler Derneği Şube Başkanı Hüseyin Ekmen, "Evler bitmek üzere, ev sahibi üyelerimizin yoğun talebi nedeniyle ihata duvarı, güvenlik sistemi, çit demirleri, kamera ve mobese kameraları sistemlerinin kurulması yönünde bir çalışma başlattık" dedi.

Konu hakkında bilgi veren Ekmen şunları söyledi; "İki kez tüm üyelerimizle yaptığımız toplantı sonucu her bir bloktan 1 kişi toplam 40 kişilik komisyon oluşturduk ve çalışmalarımıza başladık. Kuyubaşı afet TOKİ evlerinin ne durumda olduğu tüm Batman Kamuoyu'nun önünde cereyan eden her türlü olumsuz olaylarının yaşandığı ve ölümlere  neden olduğu bu durum bizim TOKİ'lere yansımaması  için bu güvenlik sistemi yapılması elzemdir ve mutlaka yapılacaktır. Ancak TOKİ'de yaptığımız görüşmede evlerin anahtar teslimi ve yönetimi bize devir edilmesinden sonra yapılması daha uygun görülmüştür.

     TOKİ tarafından beğeni kazandığı bu projenin yapılması herhangi bir sakıncası yoktur. Tabi binde bir olsa da TOKİ'lerin yapımında hizmetlere karşı olan bu şahıslar defalarca uygulamaya karşı oldukları bir kez daha  dikkate almadığımızı vurgulamak  istiyorum ve bu işin şeffaf açık ve tüm kamuoyunun önünde yapılacaktır." (M. Sait Bulut)

Bu haber toplam 2201 defa okunmuştur


FOTO GALERİ
GAZETEMİZ
RÖPORTAJ