Demokrasi nöbetine katılan Vali Deniz;
4 polis tutuklandı
Yatırımcı için 2 bin dönüm arsa
Zabıta ekiplerinden örnek davranış
Karakter boyutu :12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
Hamididen mesaj
Hamidi'den mesaj
18 Temmuz 2016 Pazartesi
Hamidi'den mesaj

 

Ak Parti Batman Milletvekili Ataullah Hamidi darbe girişimine karşı yayımladığı mesajda "Allah'ın izni ve inayetiyle, milletimiz sahip olduğu ferasetle bütün dünyaya örnek olacak kararlı bir tavırla iradesine sahip çıkarak, cuntacıların kanlı darbe teşebbüsünü bertaraf etmiştir" dedi.

Hamidi mesajında şunları söyledi;

"Milletimiz, imanla, şuurla, dualarla, birlik ve beraberlik ruhuyla ortaya koyduğu bu anlamlı ve şahsiyetli duruşu, demokrasi nöbetiyle devam etmektedir. Demokrasiye sahip çıkan milletimiz kendi hür iradesiyle seçtiği cumhurbaşkanının liderliğine ve ferasetine inanıyor, güveniyor ve çağrısına uyarak eli kanlı darbecilerin karşısında imanla ve inançla örülmüş, hakka dayanan sarsılmaz bir irade sergiliyor.

Bu millet birlik ve beraberlik ruhuyla en zor zamanlarda en zor şartların üstesinden gelmesini bilmiştir. Bu millet bu gün de darbeye geçit vermemiş ve bundan böyle de vermeyecektir. Aziz milletimizin darbecilere karşı sergilediği eşsiz kahramanlık, tarihin şeref levhaları arasında yerine alacaktır.

                Bu kanlı darbenin önlenmesinde dualarıyla, demokrasi nöbetiyle, kararlı ve onurlu duruşlarıyla göğsümüzü kabartan kıymetli Batmanlı hemşehrilerimin her birini canı gönülden tebrik ediyorum. Bu demokrasi nöbetine devam ederek, cuntacı ihanet şebekelerine meydan vermeyeceklerine yürekten inanıyorum. Milletin ve memleketin istikbalini karartmaya yönelik bu alçak ve hain kanlı darbe teşebbüsünü şiddetle kınıyor ve lanetliyorum. Bunun bedelini hukuk içinde en ağır şekilde ödeyeceklerine inanıyorum. Canları pahasına darbeye karşı durarak şehit olan vatandaşlarımızı saygıyla, minnetle ve rahmetle anıyorum. Tüm hemşerilerimi muhabbetle ve hürmetle selamlıyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun." Haber merkezi

Bu haber toplam 1106 defa okunmuştur


FOTO GALERİ
GAZETEMİZ
RÖPORTAJ