Demokrasi nöbetine katılan Vali Deniz;
4 polis tutuklandı
Yatırımcı için 2 bin dönüm arsa
Zabıta ekiplerinden örnek davranış
Karakter boyutu :12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
Kara Avrupa şampiyonasına gidiyor
Kara Avrupa şampiyonasına gidiyor
13 Temmuz 2016 Çarşamba
Kara Avrupa şampiyonasına gidiyor

 

TP ve Petrolspor'un sporcusun güreşçisi Batmanlı Doğan Kara İsveç'in başkenti Stockholm'a gidiyor.

18-22 Temmuz'da Stockholm'da yapılacak olan Avrupa Güreş Yıldızlar şampiyonasına katılacak olan 46 kilodaki güreşçi Doğan Kara milli takım kampında şampiyonaya hazırlanıyor.

Güreş antrenörü İbrahim Halil Kay eşliğinde milli takım kafilesinde şampiyonaya gidecek olan yıldız güreşçi iddialı konuştu.

Yıllardır TP ve Petrolsporun alt yapısından yetişerek milli takım mayosu altında hizmet etmenin gururu içerisinde olduğunu söyleyen Kara; "Şampiyonaya çok  iyi hazırlandım. Allah'ın izniyle milli bayrağımızı İsveç'in başkenti Stockholm'da dalgalandıracağım. Bu başarıyı bize her türlü desteği veren TP Genel Müdürümüz Besim Şişman ve Kulüp Başkanımız Gökhan Akın başta olmak üzere Petrolspor yönetim kurulu ve Batman halkına armağan edeceğim" dedi.

"GÖNLÜMÜZ KARA İLE"

TP Batman Bölge Müdürü ve Petrolspor Kulüp Başkanı Gökhan Akın şampiyonaya katılacak olan Milli güreşçi Doğan Kara'dan başarı beklediklerini ifade ederek; "Petrolspor'un alt yapısında yetişen milli sporcumuz Doğan Kara'nın Milli takım mayosu altında Avrupa şampiyonasında güreşecek olması bizi olduğu kadar tüm Batman halkını sevindirmiştir. Bize bu başarıyı yaşatan sporcumuza Avrupa şampiyonasında başarılar diliyoruz" dedi. Haber merkezi

Bu haber toplam 656 defa okunmuştur


FOTO GALERİ
GAZETEMİZ
RÖPORTAJ