Demokrasi nöbetine katılan Vali Deniz;
4 polis tutuklandı
Yatırımcı için 2 bin dönüm arsa
Zabıta ekiplerinden örnek davranış
Karakter boyutu :12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
Keskin görevden uzaklaştırıldı
Keskin görevden uzaklaştırıldı
26 Temmuz 2016 Salı
Keskin görevden uzaklaştırıldı

 

 Yaklaşık 4 yıldır Batman Valiliğinde özel Kalem Müdürlüğü görevini yürüten Ömer Keskin görevden uzaklaştırıldı.  Keskin'in görevden alınması ile ilgili olarak yetkililer herhangi bir açıklama yapmazken, görevden alınma muhtemelen FETÖ terör örgütü ile ilgili olarak yürütülen soruşturmalarla ilgili olabileceği belirtildi.

VALİ ONAY VERMİŞ

Bu arada İstisnai kadro olan Valilik Özel Kalem Müdürlüğü görevini yürüten Ömer Keskin'in görevden alınmasına Vali Ahmet Deniz'in de onay verdiği belirtildi.

YERİNE KİM GELECEK?

Ömer Keskin'in ani bir kararla görevden alınmasından sonra yerine kimin görev alacağı konusu henüz kesinlik kazanmazken bu önemli ve hassas göreve gelecek kişinin halkla ilişkisinin çok iyi olması ve siyasi bir kimliğe sahip olmaması gerektiği de ayrıca belirtiliyor. 

HEM PARTİLİ HEM ÖZEL KALEM MÜDÜRÜ

Bu arada görevden alınan Ömer Keskin daha önce Ak Parti Mardin Milletvekili aday adayı olmuş ayrıca Batman Ak Parti İl Başkanlığı için de adaylık başvurusunda bulunmuştu. Hem partili hem de özel kalem müdürlüğü görevini yürüten Keskin böylelikle iki görevi bir arada yürütmeye çalışıyordu.

DUVARLAR YIKILDI

Bu arada Keskin döneminde Vali ile halk arasına örülmeye çalışılan duvarların böylece yıkıldığı ve Valinin halkla olan diyaloğunun çok daha sağlam temeller üzerine oturtulacağı belirtildi. (Haber Merkezi)

Bu haber toplam 11281 defa okunmuştur


FOTO GALERİ
GAZETEMİZ
RÖPORTAJ