Demokrasi nöbetine katılan Vali Deniz;
4 polis tutuklandı
Yatırımcı için 2 bin dönüm arsa
Zabıta ekiplerinden örnek davranış
Karakter boyutu :12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
MEDICAL PARKA YENİ CİLDİYE DOKTORU
MEDICAL PARK'A YENİ CİLDİYE DOKTORU
22 Temmuz 2016 Cuma
MEDICAL PARK'A YENİ CİLDİYE DOKTORU

 

Medical Park Batman Hastanesi yeni bir uzman daha başlatarak, hekim kadrosunu genişletti. Dermatoloji (cildiye) Uzm. Dr. M. Sami Metin Medical Park Batman Hastanesi ailesine katılarak hasta kabulüne başladı.

Dermatoloji polikliniğinde yeni bir uzman hekimle devam edecek olan Medical Park Batman Hastanesi, Batman'daki cildiye doktoru açığının da önüne geçmiş olacak. Batman'da cildiye alanında hekim sıkıntısı olduğunu ifade eden Medical Park Batman Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Haluk Aygüler "Batman'da dermatoloji alanında hekim sayısı yeterli değildi, bizde hizmet kalitemizi arttırmak ve hastalarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için cildiye doktorumuzu başlattık. Yeni doktorumuz, M. Sami METİN Bey'e görevinde başarılar dilerim" dedi.

Uzm. Dr. M. Sami Metin;  

1985'te Adana/Kozan'da doğan, M. Sami Metin, Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni (2009) bitirdi. (Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi / Deri ve Zührevi Hastalıkları dalında ihtisas eğitimini (2014) tamamladı. Sivilce (akne), siğil ve sellülit, saç dökülmesi ve saçlı deri hastalıkları, tırnak hastalıkları, deri egzamaları, alerji ve ürtikerler, yağ ve ter bezi hastalıkları, pigmentasyon bozuklukları, nevüsler (benler), cilt kanserleri, psoriazis ve diğer kronik dermatozlar, Behçet hastalığı ve güneş alerjileri alanları ile ilgilenen Uzm. Dr. M. Sami METİN; deri hastalıklarının tanısında klinik ve histopatolojik koreleasyon konulu araştırma yayınına da sahip. Haber merkezi

Bu haber toplam 5601 defa okunmuştur


FOTO GALERİ
GAZETEMİZ
RÖPORTAJ