Demokrasi nöbetine katılan Vali Deniz;
4 polis tutuklandı
Yatırımcı için 2 bin dönüm arsa
Zabıta ekiplerinden örnek davranış
Karakter boyutu :12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
Milletvekili Hamidi;
Milletvekili Hamidi;
22 Temmuz 2016 Cuma
Milletvekili Hamidi;

 

"Halk darbeyi yerle bir etti"

15 Temmuz darbe girişime karşı valilik önünde halkın nöbeti devam ediyor. Önceki gün nöbet meydanında gelerek bir konuşma yapan Ak Parti Batman Milletvekili Ataullah Hamidi 15 Temmuz darbe girişimine karşı halkın darbeyi yerle bir ettiğini söyledi.

"İRADENİZE SAHİP ÇIKTINIZ"

Hamidi, "Ezanların susmaması ve bu ülkede batılı yenme konusunda göstermiş olduğunuz gayretlerden dolayı Cenab-ı Allah sizlerden razı olsun. Sizler onurlu ve ferasetli duruşunuzla alçak darbeyi yerle bir ettiniz. Cesaretiniz ve ferasetinizle demokrasimize kasteden bu alçak emellere ulaşamadılar. Bu cesaretiniz ve duruşunuzla dünyaya örnek oldunuz. İradenize sahip çıktınız, Allah hepinizden razı olsun. Birlik ve beraberlik ruhuyla her siyasi fikirden, ırktan hepimiz el ele, omuz omuza verip, hür irademizle seçtiğimiz başkomutanımız, reisi cumhurumuzu, devletimizi eli kanlı bu insanlara teslim etmedik" dedi.

"MEYDANLARDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ"

Hamidi konuşmasının devamında şunları söyledi. ''Bugün tanklar fil ise sizler ebabil ordusunuz ve Allah'ın izniyle hainleri bozguna uğrattınız.Bütün kardeşlerimin önünde saygıyla eğiliyorum, sizler birer anasınız, babasınız, kardeşsiniz sizler birer kahramansınız. Kardeşlerimden istirhamım şudur, her şey yoluna girinceye kadar, bütün taşlar yerine oturuncaya kadar, Başkomutanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan talimat verinceye kadar bıkmadan, usanmadan aynı inançla, aynı coşkuyla meydanlarda olmaya devam edeceğiz." (Bulut Kutlu)

Bu haber toplam 1429 defa okunmuştur


FOTO GALERİ
GAZETEMİZ
RÖPORTAJ