Demokrasi nöbetine katılan Vali Deniz;
4 polis tutuklandı
Yatırımcı için 2 bin dönüm arsa
Zabıta ekiplerinden örnek davranış
Karakter boyutu :12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
Muhtaç ailelere gıda yardımı
Muhtaç ailelere gıda yardımı
28 Haziran 2016 Salı
Muhtaç ailelere gıda yardımı

 

Kozluk  ilçesinde faaliyetlerde bulunan İlim, Kültür, Yardımlaşma ve Dayanışma derneği (İLİM DER) Ramazan Ayı vesilesiyle muhtaç 40 aileye gıda yardımında bulundu.

İlçe yaptığı hayırlı hizmetleriyle ismini duyuran İlim Der, dernek üye ve gönüllülerinin yardımıyla hazırlanan gıda kolilerini 40 muhtaç aileye ulaştırdı. Yardım gıda kolilerini dağıtırken bir yandan da fakir aileleri tespit çalışmasında bulunan dernek gönüllüleri, gelecek yardım çalışmaları için daha fazla muhtaç kitleye ulaşmayı hedefliyor.

Suriye ve Şırnak'tan ilçeye gelen mağdur ve muhtaç aileleri de unutmayan İlim Der, bu ailelere de gerekli yardım çalışmalarını sürdürüyor.

Yardım çalışmalarıyla ilgili konuşan dernek başkanı Abdulcelil Bala, "Hayırsever vatandaşların yaptıkları hayırlarla zengin ile fakir arasında köprü görevini görmeye devam ediyoruz. İmkânımız çerçevesinden her ay yapmaya çalıştığımız yardım çalışmalarımı bu Ramazan Ayı'nda da sürdürmeye çalışıyoruz. Bu vesileyle ihtiyaç sahibi 40 aileye 75 Lira değerindeki yardım kolilerini ulaştırdık." dedi.

Yapılan yardımların devamı için hayırseverlerin maddi ve manevi desteklerini beklediklerini belirten Bala, yardım çalışmalarında emeği geçen herkese teşekkür etti. (İLKHA)

Bu haber toplam 651 defa okunmuştur


FOTO GALERİ
GAZETEMİZ
RÖPORTAJ