Demokrasi nöbetine katılan Vali Deniz;
4 polis tutuklandı
Yatırımcı için 2 bin dönüm arsa
Zabıta ekiplerinden örnek davranış
Karakter boyutu :12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
Muhtarlardan moral ziyareti
Muhtarlardan moral ziyareti
19 Temmuz 2016 Salı
Muhtarlardan moral ziyareti

 

 

Köy muhtarları darbe girişiminde rehin alınan İl Jandarma Komutanı Jandarma Kurmay Albay Topuz'a geçmiş olsun dileğinde bulundu.

 Makamında köy muhtarlarını kabul eden İl Jandarma Komutanı Jandarma Kurmay Albay Topuz şunları söyledi;

esri-alinan-komutana-moral-ziyareti-(4).jpg

 

HİÇ  BİRİNİN SÖZÜNE İTİBAR ETMEDİK:

 

Bu hain yapılanma milletin meclisini bombalayacak kadar vicdanlarını ve beyinlerini satmış olduklarını bildiğimiz  için bunların hiç  birinin sözüne itibar etmedik. Askerlerimiz, Batman'da her hangi bir  kalkışmanın olmasına müsaade etmeden,  en azından kardeşkanı dökülmeden olayların burada kışla içerisinde  sonlanmasına vesile oldular.

 esri-alinan-komutana-moral-ziyareti-(1).jpg

BATMAN HALKI BENİ YANILTMADI:

 

 Bu hainlerin eylemlerine hep beraber engel olduk. Batman halkı beni yanıltmadı. Bundan sonrada yanıltacağını düşünmüyorum.  Bir kaç ucu dışarıda olan hainin gerçekleştirdiği bu kalkışmanın Silahlı Kuvvetlere mal edilmemesi, bunlarla çatışan, bu kalkışmanın başarısız olması için şehit düşen yüzlerce arkadaşımızın olduğunu bilinmesini istiyorum. Dolayısıyla silahlı kuvvetler her zaman olduğu gibi  yine milletin ve devletinin emrindedir.   Kesinlikle kendisine verilmiş olan görevleri yasal çerçeve içerisinde  yerine getirecektir.  Vali beyle yapılan toplantıda  Batman İl Jandarma Komutanlığı tamamen Batman Valimizin emrindedir. Kendinin vereceği bütün emirleri yasal çerçeve içerisinde yerine getirilecektir. Bundan bütün halkımız müsterih olsun."

Bu haber toplam 1288 defa okunmuştur


FOTO GALERİ
GAZETEMİZ
RÖPORTAJ