Demokrasi nöbetine katılan Vali Deniz;
4 polis tutuklandı
Yatırımcı için 2 bin dönüm arsa
Zabıta ekiplerinden örnek davranış
Karakter boyutu :12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
MÜSİAD BAŞBAKAN YARDIMCILARINI ZİYARET ETTİ
MÜSİAD BAŞBAKAN YARDIMCILARINI ZİYARET ETTİ
26 Haziran 2016 Pazar
MÜSİAD BAŞBAKAN YARDIMCILARINI ZİYARET ETTİ

 

"Batman Cazibe merkezi Olacak"

MÜSİAD Genel başkanı Nail Olpak ve Batman Şube Başkanı Suad Özdemir'in de aralarında bulunduğu MÜSİAD yönetimi Başbakan Yardımcılarını ve Ekonomi Bakanını ziyaret etti.

Heyetin arasında yer alan MÜSİAD Batman Başkanı Suad Özdemir,  Başbakan yardımcıları Mehmet Şimşek, Nurettin Canikli ve Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi'yi makamlarında ziyaret ederek, ilimizde ve bölgemizde yaşanan sorunları aktardı.

Özdemir, başbakan yardımcısı Mehmet Şimşek'e Batman'ın bölgenin cazibe merkezi haline gelebilmesi için destek sözü alırken, Başbakan yardımcısı Nurettin Canikli'ye yapılan ziyarette ise Batman Organize Sanayi bölgesinde yaşanan yer sıkıntısının giderilmesi için acil olarak eylem planı geliştirilmesi gerektiğini aktardı. Başbakan yardımcısı Canikli, Organize sanayi bölgesindeki sıkıntıların giderilmesi noktasında üzerlerine düşeni fazlasıyla yapacaklarını belirtti. Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi'ye yapılan ziyarette Özdemir, Bankaların iş adamlarına Krediler konusunda ciddi sorunlar çıkardığını ileterek, Bakandan konunun takipçisi olacaklarına dair destek sözü aldı. Özdemir ve beraberindeki heyet daha sonra şube başkanlarının katılımıyla gerçekleştirilen MÜSİAD Başkanlar toplantısına katıldı. Toplantının ardından İş Dünyası, Siyaset ve Bürokrasinin bir araya gelerek Geleneksel olarak düzenlenen MÜSİAD Ankara iftar programına katıldı. Haber bülteni

Bu haber toplam 691 defa okunmuştur


FOTO GALERİ
GAZETEMİZ
RÖPORTAJ