Demokrasi nöbetine katılan Vali Deniz;
4 polis tutuklandı
Yatırımcı için 2 bin dönüm arsa
Zabıta ekiplerinden örnek davranış
Karakter boyutu :12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
OSB müteşebbis heyeti toplandı
OSB müteşebbis heyeti toplandı
27 Temmuz 2016 Çarşamba
OSB müteşebbis heyeti toplandı

 

Vali Ahmet Deniz, Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Müteşebbis Heyeti toplantısına katıldı, OSB'de üretim yapan sanayicileri ziyaret etti.

OSB Müdürlüğü toplantı salonunda Vali Ahmet Deniz başkanlığında gerçekleşen toplantıya; Belediye Başkan Vekili Hürriyet Kaytar,  İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Abdulkadir Özer, Batman Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Abdulkadir Demir ve müteşebbis heyeti üyeleri katıldı.

osb-mutesebbis-heyeti-toplandi-(2).jpg

Vali Deniz'in açış konuşmasıyla başlayan toplantı, OSB Müdürü Zeynep Akbel'in OSB'de yürütülen çalışmalara ilişkin yaptığı sunumla devam etti

15 Temmuz darbe girişimini değerlendiren Vali Deniz,  Fethullahçı Terör Örgütü /Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) çetelerinin Türkiye genelinde Hükümeti devirmeye ve Anayasal düzeni  değiştirmeye yönelik gerçekleştirdikleri darbe girişimine karşı halkın günlerdir demokrasi nöbeti tutarak milli iradeye sahip çıktığını ifade ederek, bu birlik ve beraberliğin devam etmesi için herkesin üzerine düşeni yapması gerektiğini vurguladı.

Açış konuşmasından sonra OSB Müdürü Zeynep Akbel, OSB'de yürütülen çalışmalara ilişkin sunum yaparak,  müteşebbis heyetine bilgi verdi.

VALİ DENİZ SANAYİCİLERİ ZİYARET ETTİ

Müteşebbis Heyeti toplantısının ardından Vali Deniz, OSB'de faaliyet yürüten üretim tesislerini ziyaret ederek, incelemelerde bulundu. Sanayi tesislerinde incelemelerde bulunan Vali Deniz, üretim faaliyetleri ile ilgili yetkililerden bilgi aldı. Ziyaret ve incelemelerin ardından Vali Deniz, OSB'den ayrıldı. Haber merkezi

Bu haber toplam 56232 defa okunmuştur


FOTO GALERİ
GAZETEMİZ
RÖPORTAJ