Demokrasi nöbetine katılan Vali Deniz;
4 polis tutuklandı
Yatırımcı için 2 bin dönüm arsa
Zabıta ekiplerinden örnek davranış
Karakter boyutu :12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
Petrolspor beklemede
Petrolspor beklemede
26 Haziran 2016 Pazar
Petrolspor beklemede

 

Yeni futbol sezonu çalışmaları için beklemede olan Petrolspor 13 futbolcu ile yollarını ayırırken, takıma alınacak yeni futbolcuları da takibe aldı.

Maddi kaynak arayışını sürdüren Petrolspor  yönetimi Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak ile İçişleri Bakanı Efkan Ala'dan da destek sözü aldı.

Geçtiğimiz hafta içinde Vali Ahmet Deniz'le görüşme yapan Petrolspor Kulüp Başkanı Aydın Gülmez ile yönetim kurulu üyeleri yeni dönemde takım için 'ne yapılması' konusunda bilgi alışverişinde bulunuldu.

BÜYÜK BULUŞMA

Petrolspor yönetimi sezon öncesi tüm İşadamları, STK'lar, esnaf, politikacılar, kanaat önderleri, Vali ve kamu kurum kuruluş temsilcilerinin katılacağı geniş kapsamlı akşam yemeği organize edecek.

Bu yemekte dostluk buluşması gerçekleştirecek olan Petrolspor yönetimi takım için büyük bir birliktelik oluşturup, takımın daha da başarılı olması için heyecan yaratacak.

DESTEK ÇIĞ GİBİ BÜYÜMELİ

Batman'a mal olmuş bir takımın herkes tarafından sahiplenilmesi gerektiğini söyleyen sporseverler; "Başta sayın Valimiz  Ahmet Deniz olmak üzere sayın Milletvekilimiz Ataullah Hamidi ve İşadamlarımızın takımımıza verilecekleri destekler için öncülük yapması halinde takıma yönelik destek ve sahiplenin çığ gibi artacağını" dile getirerek, Vali Ahmet Deniz'i futbola olan ilgisi ve halkla iç içe olmasından ötürü son derece memnun olduklarını ifade ettiler. (Turhan Kartal)

Bu haber toplam 6047 defa okunmuştur


FOTO GALERİ
GAZETEMİZ
RÖPORTAJ