Demokrasi nöbetine katılan Vali Deniz;
4 polis tutuklandı
Yatırımcı için 2 bin dönüm arsa
Zabıta ekiplerinden örnek davranış
Karakter boyutu :12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
Petrolspor Maraşta destan yazdı
Petrolspor Maraş'ta destan yazdı
18 Nisan 2016 Pazartesi
Petrolspor Maraş'ta destan yazdı

 

 

  10-14 Nisan tarihleri arasında Kahramanmaraş İl'inde yapılan Türkiye yıldızlar serbest stil Türkiye güreş şampiyonasında Petrol sporlu güreşçiler turnuvaya damga vurdular.

 

Yapılan müsabakalarda Petrol sporlu güreşçi Doğan Kara tüm rakiplerini tek-tek yenerek Türkiye şampiyonu olurken 54 kg'da petrol sporlu Numan Pekince Türkiye 2.si oldu.

 

Ülke'mizi Avrupa ve Dünya şampiyonasında temsil edecekler. Doğan Kara ve Numan Pekince'nin Kahramanmaraş İl'inde yapılan yıldızlar güreş turnuvasında salonu dolduran güreş severlerden büyük alkış aldılar. Kara ve Pekince'nin böyle büyük bir başarıya imza atması Petrol spor kulübü başta olmak üzere Batman İl'inde büyük sevinçle karşılandı.

 

 

 

AKIN '' GURURLUYUZ ''

 

 

 

10-14 Nisan tarihleri arasında Kahramanmaraş İl'inde yapılan Türkiye yıldızlar serbest stil güreş şampiyonasında Petrol sporlu iki güreşçinin minderde rakiplerini yenerek Türkiye rekoru kırmaları Petrol spor kulübünde sevinçle karşılandı. Son yıllarda salon sporlarında özellikle güreş ve atletizmde alınan başarılı sonuçlarla gurur duyduklarını belirten TP Batman Bölge müdürü ve Petrol spor kulüp başkanı Gökhan Akın; "Amacımız yarının teminatı olan Batman'lı genç kardeşlerimizi sosyal projeler kapsamında ahlaklı ve donanımlı bir şekilde yarınlara hazırlamaktır. Son yıllarda alınan başarılar bunun en büyük örneğidir. İmkan verildiği zaman Batman'lı çocukların ne kadar başarılı olduklarını hep birlikte görüyoruz. Bize bu başarıları yaşatan Petrol spor yönetim kurulu, antrenör Halil İbrahim Kay ve şampiyon sporcularımız olan Doğan Kara ve Numan Pekince'yi tebrik ediyorum.'' Dedi. ( Turhan Kartal )

Bu haber toplam 2365 defa okunmuştur


FOTO GALERİ
GAZETEMİZ
RÖPORTAJ