Demokrasi nöbetine katılan Vali Deniz;
4 polis tutuklandı
Yatırımcı için 2 bin dönüm arsa
Zabıta ekiplerinden örnek davranış
Karakter boyutu :12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
Petrolspor U-14 Futbol takımı lige galibiyetle başladı
Petrolspor U-14 Futbol takımı lige galibiyetle başladı
18 Nisan 2016 Pazartesi
Petrolspor U-14 Futbol takımı lige galibiyetle başladı

 

 

 

 

Batman Petrolspor Kulübü'nün Türkiye Petrolleri'ne bağlı olduğu 2013 futbol sezonunda Türkiye Futbol Federasyonu'nun geliştirdiği ve Batman Petrolspor Kulübü'nün de amacına ulaşması için destek verdiği Eğitim Projesi kapsamında yapılan faaliyetler sonucunda beğenilen ve alt yapıda temel futbol eğitimine tabi tutulan öğrencilerden oluşan Batman Petrolspor U-14 futbol takımı lige iyi başladı.

 

Batman'ın futbol alt yapısı denince ilk akla gelen kulüplerinden biri olan Tüpraşspor ile karşılaşan Batman Petrolspor U-14 futbol takımı Baran'ın attığı golle sahadan galip ayrıldı. Eğitim Projesi kapsamında yapılan faaliyetlerde beğenilen bu çocukları 2 yıldır çalıştıran antrenör Veysi Turan; "Eğitim Projesi'nin hedeflerinden bir tanesi de yetenekli sporcuları tespit edip TFF'nin sporcu havuzuna kazandırmaktı. Bu hedef  doğrultusunda bu güne kadar çalışmalarımızı sürdürdük.  Fair-play kuralları çerçevesinde ve modern futbolun gereklerini yerine getirerek  güzel sonuçlar almak doğru yolda olduğumuzu gösterir. Sporcularımızla belirlemiş olduğumuz sportif amacımıza ulaşmak için kenetlenmiş şekilde ve yakıcı bir arzu ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. İki yıldır çalışmalarını aksatmadan devam ettiren sporcularıma teşekkür ederim." dedi.

 

Futbol alt yapı sorumlusu Ender Taptık ise; "yönetim kurulunun almış olduğu karar gereği tamamen öz kaynaklara döndük. Bu karar doğrultusunda 3 senedir çalışıyoruz ve bu çalışmanın ürünlerini almaya başladık. Çalışmalarımızın amacına ulaşması için desteğini bizden esirgemeyen Türkiye Petrolleri Genel Müdürü Besim Şişman, Batman Bölge Müdürü Gökhan Akın ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederim" dedi. (Turhan Kartal)

Bu haber toplam 3183 defa okunmuştur


FOTO GALERİ
GAZETEMİZ
RÖPORTAJ