Demokrasi nöbetine katılan Vali Deniz;
4 polis tutuklandı
Yatırımcı için 2 bin dönüm arsa
Zabıta ekiplerinden örnek davranış
Karakter boyutu :12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
Petrolsporlu Ömer Türkiye şampiyonu
Petrolsporlu Ömer Türkiye şampiyonu
16 Mayıs 2016 Pazartesi
Petrolsporlu Ömer Türkiye şampiyonu

 

Batman Petrolspor takımının başarılı atletlerinden Ömer Bakır, Balıkesir'de yapılan Anadolu Yıldızlar liginde yüksek atlama branşında 1.80 metre atlayarak Türkiye ikincisi oldu.

Cumartesi günü Balıkesir'de yapılan Anadolu Yıldızlar liginde birbirinden zorlu rakipleri ile yarışan Batman Petrolsporlu Ömer Bakır 1.80 metre atlayarak kendisine ait en iyi derecesini 10 cm yükselterek Türkiye 2.si oldu. Daha önce de hem yüksek atlama hem de uzun atlama branşlarında Türkiye şampiyonlukları bulunan Bakır'ın önümüzdeki günlerde Yüksek atlama Yıldız Milli takım kampına gideceği kaydedildi.

Petrolspor'un başarılı atleti Ömer Bakır'ın Türkiye şampiyonluğu elde etmesine bir hayli sevinen TP Bölge Müdürü ve Kulüp Başkanı Gökhan Akın; "Teknik ekibimizin okullarda yapmış olduğu elemeler neticesinde Balpınar köyünden kulübümüze kazandırılan Ömer Bakır iki sezonda elde etmiş olduğu 4 Türkiye şampiyonluğu ile kulübümüzü bir hayli sevindirmiştir. Son 1 ay içerisinde çıta yüksekliğini 10 cm geliştiren başarılı atlet elde ettiği başarılı sonuçla Yıldız Milli takım kampına davet edilmiştir. Başta sporcumuz olmak üzere emeği geçen teknik heyetimizi kutluyorum. Altyapımızdan çok iyi sonuçlar alacak yüzlerce sporcu yetişecektir" dedi. Turhan Kartal

Bu haber toplam 2627 defa okunmuştur


FOTO GALERİ
GAZETEMİZ
RÖPORTAJ