Demokrasi nöbetine katılan Vali Deniz;
4 polis tutuklandı
Yatırımcı için 2 bin dönüm arsa
Zabıta ekiplerinden örnek davranış
Karakter boyutu :12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
Petrolsporun yeni yönetiminden Vali Denize ziyaret
Petrolspor'un yeni yönetiminden Vali Deniz'e ziyaret
14 Temmuz 2016 Perşembe
Petrolspor'un yeni yönetiminden Vali Deniz'e ziyaret

 

Petrolspor Kulübü Başkanı Aydın Gülmez ve yeni Yönetim Kurulu Üyeleri Vali Ahmet Deniz'i ziyaret etti.

 Kabullerinden dolayı Vali Deniz'e teşekkür eden Petrolspor Kulübü Başkanı Gülmez yeni sezonda yürütecekleri sportif çalışmalar hakkında bilgi verdi.

 Makamında Kulüp Yönetimi ile bir süre sohbet eden Vali Deniz, ilimizde spor tesisleri konusunda önemli yatırımların yapıldığını belirterek, bu yatırımların yanında Petrolspor'un bulunduğu konumu hak etmediğini daha üst liglerde olması gerektiğini ifade etti.

Şehrimizin tanıtımı için Petrolspor'un önemli olduğunu belirten Vali Deniz, Batmanlıların şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da Petrolspor'a sahip çıkmaları gerektiğini vurguladı.  Ziyaretin sonunda Başkan Gülmez ve yeni yönetimi tebrik eden Vali Deniz, kendileri ile fotoğraf çektirdi. Haber bülteni

mustafa-balaban1.jpg

+++++++++++

PETROLSPOR'DA TRANSFER KOMİTESİ OLUŞTU

 Batman Petrolspor Kulüp Başkanı Aydın Gülmez ve yönetim kurulu üyeleri,  ziyaretlere başlarken transfer çalışmalarını sürdürüyor.  İyi bir takım için yönetimle ve teknik heyetle birlikte harıl harıl çalıştıklarını belirten Gülmez; "Güçlü bir yönetim ve seyir zevki verecek bir takım için çabalıyoruz. Hem yönetimimizle ziyaretleri hem de transfer çalışmalarını hızlandırdık" dedi.

 Transfer çalışmalarını sürdüren Batman Petrolspor, transfer komitesini de genişletti. Geçen hafta teknik direktör Hasan Vezir'in göreve başladığı kulüpte yeni yönetimin genişlemesiyle komitede isim sayısı 10'a çıktı. Transfer komitesi şöyle; "Engin Karaman, Serhat Kaya, Mustafa Balaban, Mehmet Zengin, Arif Arslan, Abdurrahman Özhan, Ekrem Konaç, İbrahim Güç, Mehmet Kurt, Ömer Durak." Haber merkezi

Bu haber toplam 3925 defa okunmuştur


FOTO GALERİ
GAZETEMİZ
RÖPORTAJ