Demokrasi nöbetine katılan Vali Deniz;
4 polis tutuklandı
Yatırımcı için 2 bin dönüm arsa
Zabıta ekiplerinden örnek davranış
Karakter boyutu :12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
REAL KONAK HOTEL BASINI AĞIRLADI
REAL KONAK HOTEL BASINI AĞIRLADI
25 Temmuz 2016 Pazartesi
REAL KONAK HOTEL BASINI AĞIRLADI

 

Real Konak Otel, 24 Temmuz  Gazeteciler ve Basın Bayramı  nedeniyle gazetecilere yönelik bir etkinlik düzenledi.

Real Konak Hotel yönetimi, kentte görev yapan yerel ve ulusal tüm medya temsilcilerinin 24 Temmuz  Gazeteciler ve Basın Bayramını  kahvaltı etkinliğinden sonra  pasta  keserek kutladı.

real-konak-hotel-basini-agirladi-(2).jpg

Otelin restoranında düzenlenen programda konuşan Hotel Genel  Koordinatörü Hüseyin Aslan; gazetecilerin zor koşullarda görev yaptığını ifade etti.

Gazetecilerin her zorluğa rağmen kamuoyunu bilgilendirmeye çalıştığını belirten Aslan, "Biz otel yönetimi olarak, bütün basın emekçilerinin bu güzel gününü kutlarız.  Böyle bir günde basınımızın değerli çalışanlarıyla bir araya gelmenin mutluluğu içerisindeyiz. Gazeteciler yağmur çamur demeden halkı bilgilendiriyor. Bunu yaparken de zaman zaman sıkıntılarla karşılaşıyor. Biz medya sayesinde dünyanın bir ucunda olup bitenleri evimizde izliyorsak, bu hizmeti sunanların değerini bilmeliyiz." diye konuştu.

GM Yardımcısı Bülent Akbel yaptığı açıklamada medyaya ve medya çalışanlarına önem verdiklerini belirterek, kentte görev yapan gazetecilerin  Gazeteciler Gününü kutladığını kaydetti.

Medyanın kamuoyu ile ülkede olup bitenler arasında köprü görevi gördüğünü vurgulayan Akbel, "bazen gazeteciler sırf halkı bilgilendirmek amacıyla zor şartlarda görev yapıyor. Yeri geldiğinde canını bile tehlikeye atarak görevini icra etmeye çalışıyor. Bizde bu bağlamda basın mensubu arkadaşlarımızı unutmadığımızı ve böyle bir günde yanlarında olduğumuzu hissettirmeye çalıştık. Bu özel günde basın mensubu arkadaşlarımızın yanında olmak istedik." dedi.

Yapılan konuşmaların ardından otel yönetimi ve basın mensupları beraber pasta kesti

Bu haber toplam 6787 defa okunmuştur


FOTO GALERİ
GAZETEMİZ
RÖPORTAJ