Demokrasi nöbetine katılan Vali Deniz;
4 polis tutuklandı
Yatırımcı için 2 bin dönüm arsa
Zabıta ekiplerinden örnek davranış
Karakter boyutu :12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
Real Konak Hotelden anlamlı kampanya
Real Konak Hotelden anlamlı kampanya
12 Temmuz 2016 Salı
Real Konak Hotelden anlamlı kampanya

 

Real Konak Hotel Batman'da yeni açılan Selimiye Medresesine 1000 kitap, 50 Kuran-ı Kerim ve öğrencilere tişört hediye ettiler.

Batmanın ilk Kütüphaneli ve ilk kalite ödüllü oteli Real Konak Hotel Genel Koordinatörü  Hüseyin Aslan ve Genel Müdür Yardımcısı Bülent Akbel proje kapsamında Batman'da yeni açılan ve kitap ihtiyacı olan Selimiye Medresesini ziyaret ederek burada eğitim gören öğrencilere 1000 kitap, 50 Kuranı-Kerim ve tişört  dağıttı.

real-konak-(4).jpg

Kitap dağıtımı ile ilgili açıklamada bulunan Hüseyin Aslan , sosyal sorumluluk bilinciyle öğrenciler için kitapları bağışladıklarını belirterek, herkesin bu bilinçle hareket etmesi gerektiğini ifade etti.

Genel Müdür Yardımcısı Bülent Akbel ise yaptığı açıklamada, "Daha önce 'en iyi otelcilik markası' ödülü ile taçlandırdığımız hizmet anlayışımız ile Batman'a ve Batmanlılara hizmet ettiğimizi düşünüyoruz. Sadece konforlu otelcilik hizmeti ile değil, kurumsal sosyal sorumluluk projelerimiz ile de şehrimize faydalı olmaya çalışıyoruz. Turizmci olmak sizi yaşadığınız toplumun sosyal dokusuna ve demografik yapısına fayda sağlamak ile yükümlü kılıyor. Real Konak  Hotel olarak bunu Gönüllü yapıyoruz. Bugün burada kitap eksikliklerini giderebildiysek ne mutlu bize" dedi.

real-konak-(1).20160712161239.jpg

Kendilerine kitap ve Kuran-ı Kerim  verilmesinden dolayı sevinçlerini dile getiren Medrese yetkilileri ve öğrenciler ise, böylesi sosyal projelerin artırılması gerektiğini vurgulayarak, kendilerine kitap ve Kuran Kerim  bağışında bulunan otel yetkililerine teşekkürlerini iletti. Haber merkezi

real-konak-(3).20160712161253.jpg

Bu haber toplam 855 defa okunmuştur


FOTO GALERİ
GAZETEMİZ
RÖPORTAJ