Demokrasi nöbetine katılan Vali Deniz;
4 polis tutuklandı
Yatırımcı için 2 bin dönüm arsa
Zabıta ekiplerinden örnek davranış
Karakter boyutu :12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
SPli Fırat; İktidar Müslümanları bir kez daha arkadan vurdu
SP'li Fırat; "İktidar Müslümanları bir kez daha arkadan vurdu"
29 Haziran 2016 Çarşamba
SP'li Fırat; "İktidar Müslümanları bir kez daha arkadan vurdu"

 

   Saadet Partisi Batman İl Başkanı Mehmet Fırat Türkiye ile İsrail arasında yaşananları değerlendirdi.

Fırat yaptığı açıklamada şunları söyledi;

"Her seferinde ayrı bir telden vurarak bir yandan sözüm ona İsrail'i düşman ilan eden iktidar, öte yandan aslında İsrail ile gizli görüşmeler yaparak Müslümanları bir kez daha arkadan vurmuştur.

Milletimizden aldıkları destekle mazlumların umudu olmaları gerekirken dünyanın en büyük terör devleti olan İsrail ile anlaşmaya varmak ve dostluk kurmak Başta Filistinlilere olmak üzere tüm dünya Müslümanlarına yapılan en büyük ihanettir.

100 yıldır İslam aleminin bağrına bir hançer gibi saplanan İsrail ile anlaşmak büyük bir züldür. Bu eli kanlı terör devleti ile anlaşma yapanlara sesleniyoruz.. Milyonlara Filistinliyi evlerinden, yurdundan eden, çoluk, çocuk demeden on binlerce Müslümanı katleden bu İsrail değil mi ? bu İsrail değimli, ilk kıblemizi işgal eden, Kudüssü Başkent yapan, Şeyh Ahmet Yasiri tekerlikli sandalyesinde füze ile şehid eden?

Bu İsrail değimli, Gazzeyi açık hava hapishanesine çevirerek 2 milyon insanı açlığa sefalete sürükleyen..? Bu İsrail değimli, Denizin ortasında Dünyanın en Masum gemisine saldırarak silahsız ve korumasız insanları kalleşçe katleden.? Bu İsrail değimli, bütün Dünyanın gözü önünde işlediği cinayetleri sözde kınayan BM kararlarını tanımıyorum diyen?

Daha düne kadar, İsraillin yaptığı en iyi şey "Müslümanları öldürmektir"  sözü ne çabuk unutuldu? Yoksa İsrail değişti de biz mi fark etmedik? Aslında her şey başından belli idi. Bu aciz iktidar, İsrail'den ilişkilerini hiçbir zaman kesmemiştir. En son İsrail'in Nato'ya girebilmesi için kaldırılan Türkiye vetosu bunun açık bir kanıtıdır. Ayrıca Siyonist rejim hiçbir olumlu adım atmazken, Türkiye'deki en yetkili ağzın "Türkiye'nin İsrail'e ihtiyacı var" diyerek kameralar önünde bütün Dünyaya seslenmesi bu talihsiz ve her yönü ile bir facia olan anlaşmanın zemini hazırlanmıştır.

Bu gün gelinen nokta çok vahimdir. Türkiye 20 milyon dolar karşılığında satın alınmış, ülke menfaatleri İsrail'in Güvenliği ve Ticari antlaşmalarına feda edilmiştir.

Şimdiye kadar İsrail aleyhinde yapılan tüm eylem ve söylemler seçimleri kazanmak ve halkı aldatmak maksadı ile yapıldığı, Mavi Marmara olayının da bir siyasi ranta dönüşmesi için her türlü senaryonun yapıldığı bir kez daha ortaya çıkmıştır. Haber merkezi

Bu haber toplam 614 defa okunmuştur


FOTO GALERİ
GAZETEMİZ
RÖPORTAJ