Demokrasi nöbetine katılan Vali Deniz;
4 polis tutuklandı
Yatırımcı için 2 bin dönüm arsa
Zabıta ekiplerinden örnek davranış
Karakter boyutu :12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
TEİAŞspor voltaj yükseltti
TEİAŞspor voltaj yükseltti
28 Nisan 2016 Perşembe
TEİAŞspor voltaj yükseltti

 

Batman amatör liginde aldığı başarılı sonuçlarla adından söz ettiren TEİAŞspor takımı final maçında Batman Belediyespor takımına yenilerek Batman 2. si olmayı başarmıştı.

Amatör takımının yanı sıra u17 takımında da Malatya ilinde yapılan grup maçlarında üstün performans göstererek Batman'ı en iyi şekilde temsil etmişti. Bu başarıyı devam ettirtmek adına gelecek hafta oynanacak olan u19 maçları için gün sayan TEİAŞspor takımı grup maçlarını iple çekiyor.

GRUP MAÇLARI MUŞ'TA

Batman'da yapılan u19 maçlarında rakiplerini eleyerek u19 Batman şampiyonu olan TEİAŞspor takımı Batman'ı U19 grup maçlarında temsil etmeyi hak kazandı. 5 Mayıs'ta Muş ilinde oynanacak olan Bölgeler arası U19 grup maçları için çalışmalarına başlayan TEİAŞspor, Vanspor- Ağrıspor, Bitlisspor, Bingölspor ve Siirtspor U19 takımlarıyla grup maçlarına çıkacak.

Geçen sezon U19 maçlarında Türkiye'de ilk 8 takım arasına girmeyi başaran TEİAŞspor takımı bu sezon çıtayı yükseltip Batman'a Türkiye şampiyonluğu getirmek istiyor. Teknik direktör Faysal Aydın, Hakkı Kilit  ve Musa  Sertkaya nezaretinde çalışmalarını hızlandıran TEİAŞspor maça sıkı hazırlanıyor. (Turhan Kartal)

Bu haber toplam 3249 defa okunmuştur


FOTO GALERİ
GAZETEMİZ
RÖPORTAJ