Demokrasi nöbetine katılan Vali Deniz;
4 polis tutuklandı
Yatırımcı için 2 bin dönüm arsa
Zabıta ekiplerinden örnek davranış
Karakter boyutu :12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
Tüm Emek Derden konut müjdesi
Tüm Emek Der'den konut müjdesi
20 Temmuz 2016 Çarşamba
Tüm Emek Der'den konut müjdesi

 

Tüm Emek Der Batman Şube Başkanı Abdulkadir Atalay 1. Olağan kongresi sonrası üyelerini bilgilendirdi. Atalay emekliler için konut yapma girişimlerinin olumlu yönde devam ettiğini söyledi.

Atalay şu bilgileri verdi; "10.07.2016 tarihinde 1. Olağan kongremizi yaparak daha dinamik, çalışkan, azimli, dürüst, istekli arkadaşlarla yeni bir yönetim oluşturarak emekli kardeşlerimize hizmet etmeye devam edeceğiz.

Tüm emeklilerimizin bizden beklentilerinin farkındayız. En öncelikli isteklerinin de konut olduğunu biliyoruz. İlk icraatımızda bu olmuştur.

Bir hafta önce TOKİ genel başkanlığına gerekli müracaatımız yapılmıştır ve olumlu yanıt verilerek isteğimiz hemen değerlendirmeye alınmıştır. İnşallah bu konuyu da en kısa zamanda tüm gücümüzle çalışarak sonlandırmayı umuyoruz.

TOKİ genel başkanlığı finansman daire başkanlığının bu konuda yaptığı açıklamada 1. TOKİ teslim eden bir derneğin ikinci bir TOKİ yapma gibi bir şansının olmadığını bu konuda bilgi almak isteyen emekli kardeşlerimizin bize müracaat etmeleri ve gerekli bilgileri bizden öğrenebilirler.  Tüm emekli kardeşlerimizin daha sağlıklı ve mutlu günler geçirmelerini ve diliyorum." (Orhan Akyüz)

Bu haber toplam 1648 defa okunmuştur


FOTO GALERİ
GAZETEMİZ
RÖPORTAJ