Demokrasi nöbetine katılan Vali Deniz;
4 polis tutuklandı
Yatırımcı için 2 bin dönüm arsa
Zabıta ekiplerinden örnek davranış
Karakter boyutu :12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
UÇARDAN KADİR GECESİ MESAJI
UÇAR'DAN KADİR GECESİ MESAJI
30 Haziran 2016 Perşembe
UÇAR'DAN KADİR GECESİ MESAJI

 

AK Parti Batman İl Başkanı Diyaettin Uçar, Kadir Gecesi nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Yazılı bir açıklama yapan İl Başkanı Uçar, "Her ayı Ramazan, her gün ve geceyi Kadir Gecesi gibi yaşamaya gayret etmeliyiz. Pek çok hayır ve bereketi bünyesinde barındıran, manevi haz ve coşkunun doruğa ulaştığı Ramazan ayının son günlerine yaklaşmanın hüznünü taşırken, bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi'ni idrak etmenin coşku ve heyecanını yaşıyoruz.

Kadir Gecesi, âlemlere rahmet olarak gönderilen Kur'an-ı Kerim'in yeryüzüne indirildiği gün olması bakımından kutsal bir öneme sahiptir. Onun için bu mübarek gecenin hepimizin kalplerine, gönül dünyalarımıza ışık saçmasını, vicdanlarımızı aydınlatmasını, hepimize neşe ve huzur getirmesini temenni ediyorum.

İslam alemi için gecelerin en feyizlisi ve en bereketlisi olan Kadir Gecesi'nin rahmet ve bereketinden yararlanmayı Rabbim bizlere nasip etsin. Rabbim bu gecede yapacağımız dualarımızı kabul etsin. Bu düşünce ve duygularla Batmanlı hemşehrilerimin Kadir Gecesi'ni tebrik ediyor; terör saldırılarında hayatını kaybeden masumlara yüce Allah'tan rahmet yaralılara acil şifalar ,bu mübarek gecenin bölgemizin, ülkemizin ve dünyamızın huzur iklimiyle buluşmasına vesile olmasını tüm insanlığa hayırlar getirmesini diliyorum" dedi.

Bu haber toplam 782 defa okunmuştur


FOTO GALERİ
GAZETEMİZ
RÖPORTAJ