Demokrasi nöbetine katılan Vali Deniz;
4 polis tutuklandı
Yatırımcı için 2 bin dönüm arsa
Zabıta ekiplerinden örnek davranış
Karakter boyutu :12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
Vali Deniz Gercüşte incelemelerde bulundu
Vali Deniz Gercüş'te incelemelerde bulundu
14 Temmuz 2016 Perşembe
Vali Deniz Gercüş'te incelemelerde bulundu

 

Vali Ahmet Deniz, Gercüş ilçesini ziyaret ederek, kamu kurum yöneticilerinden yürüttükleri çalışmalarla ilgili brifing aldı.

İlçe ziyaretinde Vali Deniz'e, Vali Yardımcısı Serap Özmen Çetin, İl Jandarma Komutanı, İl Emniyet Müdürü, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri,  İl Sağlık Müdürü, Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili eşlik etti.

vali-deniz-gercus'te-incelemelerde-bulundu-(1).jpg

Vali Deniz ilçe ziyaretinde; kurum ziyaretlerinin yanı sıra tarihi hükümet konağında ve yapımı tamamlanan spor yatırımlarında incelemelerde bulundu. İlçe esnafını ziyaret eden Vali Deniz geçici köy korucuları ile öğle yemeğinde bir araya geldi.  Kaymakamlığı ziyaret eden Vali Deniz, hükümet konağı bahçesinde ilçe Kaymakamı Ünal Koç ve ilçe kurum müdürleri tarafından karşılandı. Kaymakamlık makamına geçen Vali Deniz, Kaymakam Ünal Koç'tan ilçe ile ilgili brifing aldı.  Daha sonra İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret eden Vali Deniz, kurum yöneticileri ile bir süre sohbet ederek, kurumlardan yürüttükleri çalışmalar hakkında bilgi aldı.

vali-deniz-gercus'te-incelemelerde-bulundu-(3).jpg

 VALİ DENİZ, ESNAF ZİYARETİNDE BULUNDU

 Kurum ziyaretlerinden sonra ilçe esnafını ziyaret eden Vali Deniz, bir çay ocağında vatandaşlarla çay içip, sohbet etti. Esnaf ziyareti sırasında çocuklarla yakından ilgilenen Vali Deniz, çocuklara çeşitli hediyeler verdi.

SPOR YATIRIMLARINDA İNCELEMELERDE BULUNDU

Daha sonra Vali Deniz, yapımı tamamlanan 500 kişi kapasiteli kapalı spor salonu ve sentetik çim sahada incelemelerde bulunarak, çalışmalarla ilgili yetkililerden bilgi aldı.

vali-deniz-gercus'te-incelemelerde-bulundu-(7).jpg

VALİ DENİZ, GEÇİCİ KÖY KORUCULARI İLE ÖĞLE YEMEĞİNDE BİR ARAYA GELDİ

 Vali Deniz ve beraberindekiler ilçede görev yapan geçici köy korucuları ile öğle yemeğinde bir araya geldi.  Yemekten sonra geçici köy korucularına hitaben bir konuşma yapan Vali Deniz, daha önce bölgede Kaymakamlık ve Vali Yardımcılığı görevlerinde bulunduğunu belirterek, geçici köy korucularının ülkenin birliği, beraberliği ve huzuru için kahramanca bir duruş sergilediklerini ifade etti. Geçici köy korucularının güvenlik kuvvetleri ile beraber kahramanca ve omuz omuza ülke savunmasında mücadele verdiklerini belirten Vali Deniz, bu azim ve kararlıklarından dolayı kendilerini tebrik etti.  Vali Deniz ve beraberindekiler yaptıkları ziyaret ve incelemelerin ardından ilçeden ayrıldı. Haber merkezi

vali-deniz-gercus'te-incelemelerde-bulundu-(4).jpg

Bu haber toplam 762 defa okunmuştur


FOTO GALERİ
GAZETEMİZ
RÖPORTAJ