Demokrasi nöbetine katılan Vali Deniz;
4 polis tutuklandı
Yatırımcı için 2 bin dönüm arsa
Zabıta ekiplerinden örnek davranış
Karakter boyutu :12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
Vali Deniz kurum çalışmalarını denetledi
Vali Deniz kurum çalışmalarını denetledi
26 Haziran 2016 Pazar
Vali Deniz kurum çalışmalarını denetledi

 

Vali Ahmet Deniz, İl Özel İdaresi ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nü ziyaret ederek, yürütülen çalışmalarla hakkında yöneticilerden brifing aldı. Vali Deniz, ilk olarak ziyaret ettiği İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran ile bir süre görüştükten sonra toplantı salonuna geçerek, yetkililerden yürütülen çalışmalarla hakkında bilgi aldı.

Toplantı salonunda müdürlük yöneticileriyle bir araya gelen Vali Deniz'e İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran tarafından brifing verildi.

Vali Deniz, Batman'da eğitim kalitesinin artırılması için gerekli çalışmaların hızlandırılmasını isteyerek, gerek üniversite sınavlarında (YGS ve LYS), gerekse orta öğretime geçiş sınavlarında Batman'ın Türkiye ortalamasının üzerine çıkarılması için okul idaresi, öğretmen ve ailelerin işbirliği içinde çaba harcanması gerektiğini söyledi.

Eğitimin bir gönül işi olduğunu vurgulayan Deniz, il,  ilçe ve köylerdeki tüm okullarda eğitim kalitesinin artırılması için bütün eğitim paydaşlarının koordineli bir şekilde çalışarak, başarının sağlanması gerektiğini söyledi.

Daha sonra Vali Ahmet Deniz, İl Özel İdaresi'ni ziyaret ederek, toplantı salonunda  İl Özel İdaresi birim müdürleri ile Genel Sekreter Abdulkadir Özer'den yürütülen projeler hakkında bilgi aldı. Vali Deniz,  toplantının sonunda kurumlar arası koordinasyonun sağlamasının önemli olduğuna dikkat çekerek, kırsal yerleşim alanlarına yapılan hizmetlerin yanı sıra İl Özel İdare bütçesiyle yürütülen diğer projelerin denetimi ve takibinin titizlikle yapılamasını istedi. Vali Deniz daha sonra, İl Özel İdaresi yerleşkesinde bulunan spor tesislerinde incelemelerden bulundu. Haber merkezi

Bu haber toplam 749 defa okunmuştur


FOTO GALERİ
GAZETEMİZ
RÖPORTAJ