Demokrasi nöbetine katılan Vali Deniz;
4 polis tutuklandı
Yatırımcı için 2 bin dönüm arsa
Zabıta ekiplerinden örnek davranış
Karakter boyutu :12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
Vali Denizden birlik ve beraberlik mesajı;
Vali Deniz'den birlik ve beraberlik mesajı;
19 Temmuz 2016 Salı
Vali Deniz'den birlik ve beraberlik mesajı;

 

"Hainler emellerine ulaşamadı"

"Darbeciler bertaraf edilmiştir"


Vali Ahmet Deniz darbe girişimi ile ilgili emniyet ve Jandarma mensuplarıyla bir araya gelerek birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Vali Deniz mesajında şunları söyledi;

"Türk Silahlı Kuvvetleri içerisindeki hain Fethullahçı Terör Örgütü / Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) tarafından gerçekleştirilen darbe girişimi, başta aziz milletimizin demokrasiye sahip çıkması, emniyet güçlerimizin kahramanca mücadelesi ve kendi içindeki hain darbecilere karşı gelen Silahlı Kuvvetlerimizin üstün gayret ve çabaları sonucu bertaraf edilmiştir.

HAİNLER EMELLERİNE ULAŞAMAMIŞTIR:

 İlimizde darbe girişiminin en başından itibaren izinli olmasına rağmen Garnizon Komutanımız, komuta kademesi üzerindeki denetim ve takibini sürdürerek, hain darbe girişiminin karşısında olmuş, vatana sadakatin gereği olarak, devletin emir ve talimatlarını tam ve eksiksiz olarak yerine getirmiş ve hainler emellerine ulaşamamıştır.  Bu süreçte darbeye karşı demokrasiye sahip çıkan halkımız, Türk Silahlı Kuvvetlerine karşı hain çevrelerce yapılmaya çalışılan kışkırtma ve provokasyonlara mahal vermemelidirler. Halkımızın bu duyarlılığı güvenlik güçlerimizin tüm terör örgütlerine yönelik mücadelesinin sekteye uğratılmaması konusunda önem arz etmektedir.

MÜCADELE EDİLMEYE DEVAM EDİLECEKTİR:

Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da milletimizin birlik ve beraberliğini, huzur ve sükunetini hedef alan tüm terör örgütleri ile başta Silahlı Kuvvetlerimiz ve Emniyet Güçlerimiz olmak üzere tüm kurumlarımızla tam bir kararlılık ve dayanışma içinde Valiliğimiz koordinesinde mücadele edilmeye devam edilecektir." Haber merkezi

Bu haber toplam 3995 defa okunmuştur


FOTO GALERİ
GAZETEMİZ
RÖPORTAJ