Demokrasi nöbetine katılan Vali Deniz;
4 polis tutuklandı
Yatırımcı için 2 bin dönüm arsa
Zabıta ekiplerinden örnek davranış
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
M. Kemal ÇELİK
Asıl ahmak sensin...!
25 Temmuz 2016 Pazartesi

 

15 Temmuz darbe girişiminden neredeyse 10 gün geçti ancak hala etkileri ve yankıları sürüyor. Halkımızın büyük bir direniş göstererek püskürttüğü darbe girişimi ile ilgili olarak açıklama yapan FETÖ terör örgütü lideri Fetullah Gülen "Varsın bir sürü ahmak bir başarı elde etmiş gibi güle dursun. Düğünler dernekler kursun. O komik durumlarını birer bayram ilan etsinler" diyerek onurlu halkımıza büyük bir hakaret etmiş ve bunu söyleyerek darbeyi kendisinin yaptığını itiraf etmiştir.

30 yıldır ülkemizde darbe yapmak için uğraş veren Gülen, nihayetinde bir girişimde bulundu ve gerçek yüzünü herkese gösterdi. Asıl ahmak halkımıza bu kelimeyi söyleyen Gülenden başkası değildir. 80 darbesinde Kenan Evren'i neredeyse ilah ilan eden ve Evren'e biat eden Fetullah Gülen'in darbecilerle birlikte olduğunu ve cuntacılarla hareket ettiğini herkes biliyordu, böylelikte son darbe girişimi ile birlikte bunu da belgelemiş oldu.

Kimileri çıkıp tüm bu yaşananlara "tiyatro" diyerek demokrasi için bedenini feda eden onurlu insanların anısına saygısızlık yapıyorlar. Gülen gibileri de çıkıp bu halka haşa ?ahmak' diyebiliyor.

Bu halk demokrasiyi değil de cuntacıları destekleseydi acaba Gülen çıkıp bu halk için ne diyecekti?

Böyle bir insanın ?halk' kelimesini bile ağzına almaması abesle iştigal etmesinden başka bir şey değildir. Hayatını darbe yapmaya adayan, Türkiye'yi ele geçirip, ABD ve İsrail'e peşkeş çekmeyi planlayan, din kisvesi altında insanları kandırıp, siyonizmin uşaklığını yapan bu kişi olsa-olsa büyük bir halk düşmanıdır ve bu onurlu halkın kim olduğunu da ne yazık ki bilmemektedir. Halkın yeri geldiğinde ne büyük bir güç olduğunu tankların altına yatarak gösteren insanlarımıza ?ahmak' kelimesini kullanacak kadar alçalan bu meymenetsiz para için, çıkar için kendini de satar memleketi de..!

İşleri güçleri, para, çıkar ve hırs olan FETÖ'cülerin sadece Türkiye'de değil birçok Asya ve Afrika ülkelerinde de teşkilatlandığını görmekteyiz. Buralarda da açtığı okullarda kendileri için militan yetiştiriliyor. Maalesef bu insanlar sayesinde İslam dini de zarar görüyor. İslam dini hoşgörü dinidir, yüce dinimizi farklı şekillerde yönlendirip, dini kendilerine göre yönlendiren alçakların sonu hüsran olmuştur. Dini değerlerle alay etmenin, dini değiştirmenin ve kendini ilahlaştırmanın bedeli rezillik olmuştur. Bu insan ahmaktan da öte zelil bir adamdır. Hala çıkıp TV ekranlarında bu halka hakaret ediyor ve hala darbeyi savunuyor olacak iş değil. Bu insan müsfeddesindeki insi şeytanı artık susturmanın zamanı gelmiştir. Kendisi susmuyorsa mutlaka birileri çıkıp susturacaktır. Türkiye bu konuda son derece kararlıdır. ABD Gülen'i vermemede direnmektedir. Ancak nereye kadar? Türkiye elini masaya vurmalı ve bu darbeci faşisti bir şekilde susturarak gereken cezayı vermelidir. Aksi halde darbe girişiminde hayatını kaybeden 240 kişinin kemikleri sızlayacak ve mezarlarında rahat uyuyamayacaklardır.

Ne idüğü belirsiz bu şahsı en kısa sürede Türkiye'ye getirin. Getirin ki ?ahmak' dediği halkımızı görsün ve söylediklerine pişman olsun.

Buradan bir kez daha söylüyorum; halklarımıza ve darbe girişimine göğsünü siper eden insanlarımıza ?ahmak' diyen kişi ahmakın daniskasıdır. Bu halka kötü söz söyleyenlerin sonunu her zaman hüsran olmuştur. Bu meymenetsiz de hüsranları oynamaktadır, başka da söylenecek bir söz yoktur.

Bu yazı toplam 1917 defa okunmuştur
YAZARIN ÖNCEKİ YAZILARI


FOTO GALERİ
GAZETEMİZ
RÖPORTAJ