Demokrasi nöbetine katılan Vali Deniz;
4 polis tutuklandı
Yatırımcı için 2 bin dönüm arsa
Zabıta ekiplerinden örnek davranış
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
M. Kemal ÇELİK
'Batman Postası' eserinizdir
24 Haziran 2016 Cuma

 

Batman Postası Gazetesi'nin 28. Kuruluş yıldönümü nedeniyle gazetemize kutlama mesajı gönderen herkese buradan bir kez daha teşekkür etmek isterim.

Gece gündüz demeden emek verdiğimiz, çalışıp, çabalayarak sizlere ve Batman'a bir şeyler üretmeye çalıştığımız Batman Postası Gazetesi yeni dönemde övgülerinize layık olmaya çalışacak. Bu konuda sizler bize güvendiniz teşekkür ederim bu güveninizi boşa çıkarmama adına nice 27 yıllar yine sizler için çalışıp, mücadele edeceğiz.

Batman Postası 27 yıldır ilkeli ve dürüst gazetecilik anlayışı ile gönüllerde taht kurmuştur. Batman Postası denildiğinde ilk akla gelen dürüst ve ilkeli habercilik olmuştur. Basın meslek ilkelerine bağlı yayın politikası ile bu günlere kadar geldik bundan sonra da aynı şevk ve gayretle siz değerli Batman halkı için uğraş verip, Batman'a katkı sunmaya çalışacağız.

Yayın süresince Batman Postası olarak bin bir türlü güçlüklerle karşı karşıya kaldık, nice badireler atlattık, bizleri susturmak için yargı mekanizmasını dahi kullanmaya çalıştılar. 27 yıl boyunca hakkımızda 200'den fazla dava açıldı ama hepsinden alnımızın akı ile çıkmasını bildik. Savaştık yılmadık, bunu siz değerli Batman halkı için yaptık. Çünkü biz doğruları söylüyorduk ve kim rahatsız olursa olsun doğruları sürekli haykırmaya devam edeceğiz. Batman Postası'nın farkı da budur.

Cesur ve ilkeli yayın politikası gütmek dürüstlükten kaynaklanır. Kalemini satmayan, meslek etiğine bağlı kalıp, bu mesleği şantaj aracı olarak görmeyen tüm meslektaşlarımız önemli kazanımlar elde eder. Ama aksi tutumlar içine girenler her zaman kaybetmeye mahkumdur.

Batman Postası dürüstlük konusunda bir örnektir. Herkes bu konuda bizlere gereken desteği vermektedir. Bunu bilmek ve bu doğrultuda ilerlemek mesleğimizin güzel yanlarını oluşturmaktadır. Tüm güçlükleri, zorlukları ve badireleri doğruluk ilkesine bağlı kalarak yeniyoruz ve atlatıyoruz.

"Allah doğrularla beraberdir" her defasında haklı çıktık ve her defasında bizleri suçlayanlar kendi kazdıkları kuyuya düştüler. Bugün bizimle uğraşanların ve Batman Postası'na düşmanlık yapanların sonunu görüyoruz. Kendisine verilen makamı kötüye kullanıp, her şeyi yapabileceğini sanan zevatın sonradan ne hale geldiklerini hep birlikte görüyoruz. Dünya gelip geçicidir, haksızlık yapanların yanına hiçbir zaman kar kalmamıştır. Bizlere haksızlık yapanların eninde sonunda ilahi adaletin tecellisine maruz kaldıklarını görüyoruz.

Bugüne dek basın ve ifade özgürlüğü adına verdiğimiz mücadele gerçekten de çok önemlidir.  27 yıldır susmadık ve bundan sonra da susmayacak, susturulmayacağız. Ne pahasına olursa olsun bu mesleği onurlu bir biçimde yapıp gerekirse kalemimizi kıracağız ama asla ve asla satmayacağız ve yılmayacağız. Bu konuda tüm okurlarımız ve Batman halkı bizlere güvenebilir. Dün ne isen bugün de yarın da aynı olmaya söz veriyoruz.

Bizleri bu mutlu günümüzde yalnız bırakmayan ve sevincimizi bizlerle paylaşan herkese buradan bir kez daha şükranlarımızı sunmak istiyoruz.

BATMAN POSTASI'NI MARKA YAPAN SİZLERSİNİZ.

 BATMAN POSTASI SİZİN ESERİNİZDİR.

Bu yazı toplam 1402 defa okunmuştur
YAZARIN ÖNCEKİ YAZILARI


FOTO GALERİ
GAZETEMİZ
RÖPORTAJ