Demokrasi nöbetine katılan Vali Deniz;
4 polis tutuklandı
Yatırımcı için 2 bin dönüm arsa
Zabıta ekiplerinden örnek davranış
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Veysi Demir
Bayram neyimize
02 Temmuz 2016 Cumartesi

 

Bugünden itibaren mübarek Ramazan Bayramına girmenin buruk sevincini yaşamaktayız.

Neden buruk çünkü Ramazan ayında çok ama çok insan öldü. İntihar saldırıları, çatışmalar derken en az 100 insan yine canından oldu. Peki neden? Neden mi? Her şey çıkar ve menfaat için. İnsanlar maalesef bu nedenlerden ötürü ölmekteler.

Terörü destekleyen süper güçler "Savaş sıksın da silahlarımızı satalım" düşüncesine sahipler. BM'nin 5 daimi üyesi ülkelerin en büyük silah tüccarları olduğunu biliyor muydunuz? Bunlar silah sattıkça Ortadoğu'da Asya'da asla ve asla savaş bitmez, terör bitmez!

İstanbul Havaalanına DAİŞ terör örgütü tarafından yapılan silahlı ve bombalı saldırıların yankıları tüm dünyada sürüyor. 44 masum insanımızın hayatını kaybettiği bu menfur saldırıyı herkes gibi ben de nefretle kınıyorum ve tel'in ediyorum.

Din adına, İslam adına yapılan cinayetler ve bombalı saldırılar dinimize verilebilecek en büyük zarardır. Tüm dünyada Müslümanların birer terörist olduğu imajı verilmeye çalışılıyor. Tüm dünyada İslami fobi oluşmasına neden oluyor. Müslüman insanlardan herkes korkmaya ve kaçmaya başlıyor. Bu sizin İslam anlayışınız? İslamı kullanıp, İslama zarar veriyorsunuz. Allah bu insanlara akıl, fikir, şuur ve izan versin.

DAİŞ'i doğuranlar ve büyütenler belli yine bahsettiğim süper güçlerin ortaya çıkardığı bu zulüm makinası kontrolden çıktı ve şimdi "nasıl yok ederiz" diye kara-kara düşünüyorlar. DAİŞ bundan sonra yok edilemez, bir çok ocağı yok edecek ama kendisi yok olmayacak. Çünkü süper güçler ve silah tüccarları bundan besleniyor.

Hangi terör örgütü olursa olsun kesinlikle tasvip etmediğimizin

Bu yazı toplam 1623 defa okunmuştur
YAZARIN ÖNCEKİ YAZILARI


FOTO GALERİ
GAZETEMİZ
RÖPORTAJ