Demokrasi nöbetine katılan Vali Deniz;
4 polis tutuklandı
Yatırımcı için 2 bin dönüm arsa
Zabıta ekiplerinden örnek davranış
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
M. Kemal ÇELİK
Roboski katliamın da bunlar tezgahlamış!
27 Temmuz 2016 Çarşamba

 

 

15 Temmuz darbe girişimi bence Türkiye için bir milattır. Tüm bağırsaklarını temizleyecek olan Türkiye ayrıca karanlıkta kalan suikastleri, toplu katliamları bir-bir ortaya çıkarıp suçlulara gereken cezayı verecektir. ?İstense bu kadar olmazdı' misali dini istismar eden FETÖ terör örgütü mensupları kendi ipini kendi çekmiş oldu.  

TSK'nın içine sinmiş olan FETÖ'cüler hükümetin zorda kalması için ellerinden geleni yapmaktan hiç çekinmemişler. Üstelik bunu yaparken her şeyi kılıfına uydurmuşlar ayrıca sinsi planları yapanları da inanılmaz bir şekilde koruma altına almışlar. Kurum değişikliği yapmışlar veya başka görevlere tayinlerini çıkarmışlar. Yargıda ki dosyalara da takipsizlik kararları verdirmişler.  

Milli Eğitin, Yargı, Emniyet ve TSK bu üç önemli kurumlarda 30 yıldır yapılanarak Türkiye'yi ele geçirmeye çalışmışlar. Cumhurbaşkanı Erdoğan hesaplarını buzunca darbe girişiminde bulundular ve tabiri caiz ise baltayı ayaklarına vurmuş oldular.

34 masum vatandaşımızın hayatını kaybettiği Roboski katliamının üzerinden 5 yıl geçti ama hala acısı yüreğimizde. Bu olayda parmağı olanlardan Uludere Hudut Tabur Komutanı Jandarma Bimbaşı Hüseyin Erten FETÖ ağabeyleri tarafından Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına bağlı Huzurevi Müdürlüğünde görevlendirilerek, soruşturma kapsamından uzaklaştırılmış. Darbe girişiminin ardından açığa alındı ayrıca kendisini bu göreve getirenlerde aynı şekilde açığa alındı. Anlayacağınız bu işi tezgahlayan FETÖ alçakları Kürt halkını hükümete karşı kışkırtmak için gözünü bile kırpmadan katliam gerçekleştirmişler!

Roboski katliamı bildiğiniz gibi aylarca gündemde kaldı ve Kürt-Türk kardeşliğine de büyük darbe vurmuştu. Hala unutamadığımız ve yüreğimizi yakan bu katliamı gerçekleştirenlerin gerçek yüzü artık ortaya çıkmıştır. Din maskesi altında insanları kandıran alçaklar ceplerinde Amerikan Doları taşıyarak ABD'ye bağlılıklarını gösterip, birer CIA ajanı olduklarını deklere etmişlerdir. Dolarları her ne kadar şifre olarak kullansalar da Dolar banknotlarını kutsal değerlere bağlılık gibi taşımaları tanrılarının ceplerinde olduğunu (!) bir kez daha göstermiştir. Tek değerleri cepleri olan bu insanların Dolar'ı kutsal bir belge imiş gibi cüzdanlarında veya ceplerinde taşımaları İslam dinini bir maske olarak kullandıkların açık bir biçimde belgelemiştir. Bundan böyle kimse bunların arkasından gitmeyecektir çünkü gerçek yüzleri görünüştür artık.

Roboski, Yazıcıoğlu'nu taşıyan helikopter kazası, intihar saldırıları ve daha bir çok karanlıkta kalan insanlık suçlarının birçoğu bu örgütün tezgahı olduğu anlaşılmaya başlandı. İnsan kanından, karışıklıklardan, kardeş kavgasından, kaostan ve iç savaştan medet uman AHMAKLARA lanet olsun.

 

Bu yazı toplam 4669 defa okunmuştur
YAZARIN ÖNCEKİ YAZILARI


FOTO GALERİ
GAZETEMİZ
RÖPORTAJ